Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Mám teď nějak moc výročí

Za výročí se sluší děkovat a nejlépe Panně Marii.

 

Když jsem psal na blog společenství živého růžence za Antiochii, naráz jsem si to uvědomil, že mám za co být vděčný: https://www.signaly.cz/clanek/antioruzenec/217/od-sv-prokopa-k-nedeli-po-promeneni-pane

 

Dnes, o mistru Janu Husovi, jedeme na primici do Vyškova. Ano, moc se těším na každou primici. Je to slavnost obdařena mnoha milostmi.

 

Uvědomil jsem si také, že je to od sv. Prokopa 11 měsíců, co jsem ve farnosti Zubří. I za to se sluší poděkovat.

 

Již delší dobu jsem si uvědomoval, že Antiochia má 30. prázdniny, ale až dnes mě došlo, když jsem nad tím uvažoval, že 26.7. to bude 25 let, co jsem vstoupil na loď. Ani teď nejsem vystoupen, vždyť se společně denně za Antiochii modlíme růženec.

 

A možná, když bych ještě chvíli přemýšlel, našel bych ještě mnoho díků, které bych měl vzdát.

 

Díky, Maria!

Zobrazeno 128×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio