Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Zase studentem

Do této rubriky jsem už dlouho nepsal. Člověk se rád chlubí úspěchy a těžko se vysvětlují neúspěchy. Fakt je ten, že prvák šel rychle a relativně pohodlně, druhák byl náročnější až jsem nakonec musel skončit, protože jsem na konci druháku neměl uzavřeny dva předměty z prváku a zhruba půlku předmětů druhého ročníku.

Sic jsem měl minimum kreditů na postoupení dál, ale nestihl jsem dokončit prvák a to na konci druháku opravdu nejde. Nezbylo mi tedy, než začít od začátku.

Na přijímačky do prváku po druhé jsem se docela těšil. Už jsem začal být pomalu nedočkavý, až se zase objevím na fakultě a budu dělat přijímačky. Dnes už nemusím, přišel mi dopis, že jsem přijat a informace k přijetí.

Do dalšího studia musím mít pevné předsevzetí opravdu studovat systematicky a nenechávat tolik věcí náhodě, zvláště pak filosofii, která pro mě bude velkým oříškem.

Kéž bych to s Boží pomocí dokázal dotáhnout do úspěšného konce.

Zobrazeno 3578×

Komentáře

KarelFalta

Také Ti přeji, aby jsi to dotáhl do úspěšného konce, a také Ti přeji, aby to bylo k užitku Tobě i Tvému okolí.

vildatom

Ať se daří. Když se budeš alespoň trochu snažit, tak to dáš. :-)

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio