Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Povídání o mamince a modlitby k Panně Marii

Panna Maria rozumí všem jazykům, církev si vzájemně rozumí i ve společném jazyku. K Panně Marii se modlí celý svět a oslavuje ji celé nebe.

 

Jak oslovujeme Pannu Marii? Máme pro ni mnoho krásných jmen, celé litanie. Koho máme rádi, toho oslovujeme krásně, nádhernými slovy. A Panna Maria si zaslouží, abychom ji pěkně prosili o přímluvu. A k tomu je i modlitba litanií.

 

 

Naše maminka nám dala tento život a právem ji máme rádi. Panna Maria nás zve do nebe, je naší nebeskou maminkou a můžeme se k ní kdykoliv obrátit v modlitbě. Ona nás ráda slyší.

 

Oroduj za nás, Svatá Boží Rodičko, 

aby nám Kristus dal účast na svých zaslíbeních!

 

 

Zobrazeno 367×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio