Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Moje 31.

20. 4. 2009 11:45
Rubrika: Jen tak

Dnes, 20. dubna 2009 chci Bohu poděkovat za to, že mě stále vede a chrání. Zažil jsem toho spoustu dobrého a věřím, že mnoho zažiji. Když zažívám krize, a není jich tak málo, tak je to proto, že jsem vzdálený a dělám si od Boha odpočinek. Kéž by tohoto odpočinku bylo co nejméně a já bych se mohl stále radovat z Božích zázraků, které mi chystá každý den. Jsem rád, že si mě Pán vybral právě teď před 31 lety, protože když slavím narozeniny je většinou doba velikonoční nebo svatý týden, když jsou velikonoce moc pozdě a to je nejkrásnější období, kdy pějeme radostně Aleluja. Každý rok tak mohu vzdávat Bohu chválu, a protože mám zanedlouho svátek, slavím celý "oktáv".  Bohu díky! Aleluja!

Zobrazeno 1322×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio