Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Závěrečné básničky na přání

Když měl ve farnosti někdo nějaké kulatiny či manželé výročí, zhruba posledních 5 let jsem napsal do našich spolehlivých Infolistů nějakou veršovánku. Čím známější človíček, tím lépe se to psalo a občas se to dalo i zpívat.

 

Když teď se loučí otec Radomír a také já přehrabuji papíry, můžeme si připomenout na nápěv Lurdské písně původní text (chybí zde sloky za jednotlivé farnosti Drahotuše, Partutovice a Potštát). Ve všech těch farnostech se to jako zdravice zpívalo v ohláškách r. 2016.

No a potom, co se zítra rozloučím, tak ještě jsem byl pozván na oslavy:

 

 

Zobrazeno 250×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio