Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Víra sv. Vojtěcha

Každý rok v narozeninový čas bychom s dětmi měli speciální náboženství. Jelikož nám v té době ještě nedovolí učit, rozhodl jsem se to náboženství alespoň natočit. No a mimořádně i v čas, kdy jsem byl pokřtěn vyjde také jedna speciální hodina. A ještě letos uvidíme, jak na tom budou májové pobožnosti. Ale v jedněch informačních listech jsem slíbil, že děti se naučí latinsky Zdrávas, Maria k obhajobě použití latinského ordinaria, které mají naši farníci tak rádi.

 

 

 

Zobrazeno 295×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio