Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Při rozhodnutí dvou mladých lidí

Ve středu 13.6. 2018, o památce sv. Antonína ve 20h slavil o. Radomír v Olomouci – Nových Sadech v kostele sv. Filipa a Jakuba mši sv. s přijetím nových členů Společenství čistých srdcí. Na obou slibujících bylo vidět, že se těší na tento veřejný slib předmanželské čistoty, jež se rozhodli naplnit. Díky za jejich odvahu jít proti proudu doby, jež má tuto čistotu za zastaralou věc. Doufám, že se najdou další odvážlivci. Náš svět potřebuje taková svědectví.

 

Zobrazeno 691×

Komentáře

Vojtěch Hýbl (VVRH)

Omlouvám se za krátkost tohoto článku, neb je to na mně hodně neobvyklé, nicméně po dlouhém přemýšlení je zcela záměrná, neboť takto zvýrazní všechno podstatné.

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio