Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Odevzdání tématu bakalářské práce

To to ale letí. Ještě si pamatuju čas přijímaček a už je tu polovina studia a vypracovávání bakalářské práce. Poslední dobou mě to naplňovalo hodně nervozitou, protože čas byl krátký a téma nikde. Po poradě se svým zpovědníkem se téma našlo, ale bylo moc široké. Ono téma mě nakonec navrhl můj zvolený vedoucí práce a jak jsem z prohledávání zjistil - velice dobrý vedoucí práce a také dobře se mě s ním komunikovalo. A nečeká mě málo práce, ale docela široký okruh a jako ministrant a velký optimista se vrhnu do toho nejčastějšího po slavení mše svaté a to jsou pohřební obřady v proměnách 20. století. Bude to docela zábava, už se na to teď těším. Tak tímto bych skončil tento článek a již brzy se snad pustím do práce, abych měl nějaké kladné výsledky.

Zobrazeno 1314×

Komentáře

Zobrazit 8 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio