Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Farní tábor "Není voda jako voda" Písařov 2011

22. 8. 2011 13:55
Rubrika: Tábory a akce

Letošní farní tábor byl opravdu nádherný a požehnaný. Přihlásilo se celkem 29 dětí, které se nebály to s námi opravdu prožít. Každý den měl své téma i svůj program a všichni se do toho krásně zapojili. Měl jsem z toho velikou radost a spoustu i duchovních zážitků. Díky také všem spolupracovníkům, kteří do toho šli a nebáli se i některých věcí, které se nezdály zrovna OK. Každopádně se vytvořila pořádná parta, na které byla vidět ta táborová radost. Den ode dne byl hezčí a stále bylo za co Bohu děkovat. Párkrát nás vyzkoušel s počasím, ale vyhráli jsme si s tím dobře a byli vděční za to, co je. Bylo vidět, že nás Bůh má rád, ať mu věříme, nebo ho teprve hledáme.

Fotky z tábora jsou již zpracované a také můžete nahlédnout do programu tábora, který byl inspirován rokem křtu. Ten příští zas bude k roku biřmování, takže bude i trochu jiný živel, nežli voda. Nechme se překvapit.

Není voda jako voda - Písařov 11.doc

Zobrazeno 899×

Komentáře

MSF

.............. co dodat? klobouk dolů :-)))

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio