Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Jak jsem si vytvořil svůj erb

2. 10. 2010 17:49
Rubrika: Jen tak

Víte, kdo všechno má znak či erb. Asi jo. Nejsem šlechtic, biskup, papež, prezident, ani obec, ani město, ani farnost, děkanát, diecéze či stát, ani rytíř ani nikdo jiný, kdo by měl mít svůj erb.

Přesto jsem o tom mnohokrát přemýšlel a mnohokrát i něco namaloval, ale moc se mi to nezdálo.

Až tak tento týden, když jsme měli ve Václavově pouť mě to napadlo, jak by to mohlo vypadat. Tak  jsem si to zformuloval v hlavě a dnes, když naše farnosti putují pěšky na Svatý Hostýn a já jsem na faře sám, jsem to dal na papír a ještě na papíře se to doformulovávalo, až je z toho dílko, které můžete vidět mezi fotkami.

Jen se podívejte a zkuste tipovat, co to všechno znamená. Kdo mě více zná, má větší šanci to uhodnout a kdo si prostuduje můj profil, uhodne to zcela určitě.

Škoda, že to tu nejde dát jako obrázek. Ve staré verzi to šlo.

A jelikož to nyní již dlouhou dobu jde, tak to sem dám, ať je to hezčí. To trvalo... celé 2 roky a něco...

Zobrazeno 1142×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio