Vymlouvat se, to by mi docela šlo. A tak tu píšu takové zajímavé i nezajímavé věci. Něco, co jsem zažil s Bohem či s blížními nebo co mě zrovna napadlo.

Rok 2005 - až do září, než jsem odešel na FARKu

Těžko psát život den ode dne, okamžik od okamžiku. Krom toho, že jsem si donedávna (už je to taky nějakej ten rok) psal deníčky, dělal jsem si na počítači kalendáře, které mě spíš sloužili k tomu, abych se vrátil o nějakou dobu dřív a mohl to napsat do deníčku či pro poučení. Diář jako takový si nevedu, nenaučil jsem se to. V poslední době si nevedu ani ten kalendář, ale asi brzy zas začnu, protože to naopak vidím jako praktické pro vlastní poučení, abych věděl, co jsem dělal a co jsem dělat nemusel.

Tak teď tu bude první kalendář, nejstarší dochovaný, ty ostatní před ním se prostě nedochovali, protože jsem do nich tolik nezapisoval. Kalendář roku 2006 už bude deníkem pastoračního asistenta v pravém slova smyslu a pak půjde rok 2007 a 2008 - nedopsaný. 2009 ten zatím nebude, protože jsem 2008 měnil počítač a psát jsem ho teda už nepsal.

V blogu pak přiblížím některé události toho daného roku, ze kterého bude příloha. Rok 2005 již rozepsaný je někdy v dřívějších měsících a tady je ten slíbený první kalendář.2005 kalendář.doc

Zobrazeno 1281×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mně

Vojtěch Hýbl (VVRH)
na signály.cz

Co zatím jsem? Inu, jsem Vojta. Pocházím z Václavova. Vystudoval jsem maturitní obor Knihkupec v Luhačovicích, postupně se ze mě stal pastorační asistent v Drahotuších a teď jsem čerstvě dokončil bakaláře teologických nauk. Ano: "Sedm let jsem v Písku študýroval... (pardon v Olomouci) ani jednu Pannu nemiloval... (to nevím, jestli je pravda)..." a tak se snažím s pomocí Boží alespoň něco dělat dál na cestě do nebe.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio